Αποτελέσματα εισαγωγικών-Εγγραφή μαθητών.

Το σχολείο μας κατ’ αρχάς συγχαίρει όλους τους υποψήφιους μαθητές και τους γονείς/κηδεμόνες τους για τη συμμετοχή τους στην διαδικασία εισαγωγής και ευρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τα αποτελέσματα.
Καλωσορίζουμε τους νέους μας μαθητές και τους ευχόμαστε από ψυχής να μη διστάζουν να θέτουν υψηλούς στόχους στη ζωή τους και να τους πετυχαίνουν για το καλό όλων μας.
Να σημειώσουμε ότι για την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφής οι γονείς/κηδεμόνες πρέπει να κατεβάσουν και να μας επιστρέψουν συμπληρωμένη την σχετική αίτηση. Η αίτηση βρίσκεται στο τέλος του άρθρου στον χώρο των συνημμένων μαζί με τα αποτελέσματα. Παρακαλούμε για την γρήγορη αποστολή ή κατάθεσή της στο σχολείο μας.
Καλή πρόοδο, με υγεία και αισιοδοξία η νέα σχολική χρονιά σε όλες και όλους!
Ιδιαίτερες ευχαριστίες στις εξεταστικές επιτροπές για την άψογη συνεργασία και την αφιλοκερδή συνδρομή τους στην επιτυχή ολοκλήρωση της διαδικασίας επιλογής του νεοσύστατου σχολείου μας.

Σας αρέσει η ιστοσελίδα μας; Διαδώστε την! :)